Firma rozpoczęła działalność w 1989 roku pod nazwą Eltop - elektronika, akustyka.Początki działalności to usługi z zakresu elektroniki użytkowej i systemów nagłaśniających. Już wtedy powstają pierwsze własne opracowania systemów elektroakustycznych, do dziś z zadowoleniem stosowane przez Klientów. Nagłośnienie sali, system konferencyjny, kompletny, priorytetowy radiowęzeł przywoławczy dla szkół, czy sterowniki wieloobwodowych radiowęzłów zakładowych, to tylko niektóre z nich. W 1993 roku opracowano kompletne wyposażenie szkolnej pracowni językowej.Bardzo istotnym zakresem działania firmy było zawsze projektowanie systemów audiowizualnych.
 
Od 2001 roku firma zmieniła nazwę na AV Projekt Adam Borowiecki i w nowej formie, ale zawsze ze znaną wielu klientom troską o jak najlepsze zaspokajanie ich potrzeb, oferuje Państwu swoje usługi. Obecnie główne kierunki działalności firmy to projektowanie i realizacja systemów audiowizualnych (w tym akustyki pomieszczeń), nagłośnienie sal, dystrybucja specjalistycznego sprzętu audiowizualnego oraz dostawy pracowni językowych. Naszą ambicją jest stosowanie najnowszych światowych osiągnięć w technice dystrybucji sygnałów wizyjnych i fonicznych.
 

Filozofią firmy jest satysfakcjonujące zaspokajanie oczekiwań klientów przez korzystanie z najlepszych dostawców sprzętu i współpracę z najlepszymi specjalistami branżowymi.

Pozostajemy zawsze do Państwa dyspozycji

mgr inż. Adam Borowiecki

NEC szkolenie
Certyfikat Odpowiedzialnego Przedsiebiorcy
podziękowanie UAM
BSS Audio
certyfikat NEC
Certyfikat Neets
Certyfikat Vidis
certyfikat Avers
certyfikat Crestron
certyfikat Crestron
certyfikat Crestron
certyfikat AMX
certyfikat Soundcraft
certyfikat SCO Unix