Rozwiązania biznesowe

Oferta

Współpracę z firmami w zakresie wyposażenia audiowizualnego staramy się opierać na zasadzie stałej współpracy obejmującej zarówno realizację sal konferencyjnych, szkoleniowych jak i dostawy indywidualnego sprzętu.Tak wszechstronna opieka pozwala zoptymalizować wyposażenie całej firmy, obniżyć koszty i zapewnić kompatybilność urządzeń użytkowanych w firmie. Współpraca projektowa przy nowych inwestycjach zapewnia ich profesjonalną realizację.

Oparcie się w ofercie o renomowanych dostawców i wysokiej klasy sprzęt daje firmie pewnie działające systemy będące dobrym narzędziem pracy i wspaniałą wizytówką przedsiębiorstwa. Sale konferencyjne wyposażamy w wysokiej jakości projektory, wizualizery, systemy centralnego sterowania, systemy konferencyjne, systemy wideokonferencji oraz sprzęt wspomagający.

Oferujemy zaawansowane systemy nagłośnień gwarantujące zadowolenie użytkowników - w razie potrzeby posługujemy się najnowszą techniką w projektowaniu tych systemów. Regułą dla firm, z którymi nawiązaliśmy współpracę, jest natychmiastowy serwis i pomoc oraz przekazywanie informacji o nowościach w zakresie wyposażenia audiowizualnego.

Specjalną ofertę kierujemy do salonów handlowych, hal targowych, targowych przestrzeni otwartych, obiektów sportowych i widowiskowych, obiektów użyteczności publicznej, kościołów w zakresie nagłośnienia i wizualizacji wielkoekranowej. Specyfika tych obiektów jest nam dobrze znana i potrafimy zaproponować optymalne, sprawdzone rozwiązania. W razie potrzeby zaproponujemy również sposób adaptacji akustycznej pomieszczeń. Firmy, z którymi utrzymujemy stałą współpracę znajdują się na liście referencyjnej.